DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Původ koček

Původ a historie koček

 

Kočky jsou osvícené a nezávislé bytosti. Jsou jediným druhem, který přišel na Zemi natolik rozvinutý, že se tu nemusel od lidí vůbec nic učit, a tak nás nepotřebovaly. Pocházejí z Orionu, velkého duchovního souhvězdí, a proto je jejich energie tak čistá. Dokonce i dnes jsou velmi nezávislé. V uvedeném raném období Atlantidy byly všechny kočky černé a vypadaly velmi "egyptsky". Černá je samozřejmě barvou hlubokého tajemství a posvátných umění. Je to nejvyšší ženská vibrace.

Do každého domu přišla jedna kočka, aby v něm pomohla udržet čistou a ryzí energii. V pozdějším období bylo jejich posláním zvyšovat energii v domě. Kočky v tomto zlatém období byly vegetariánky, stejně jako všechny bytosti s vysokými frekvencemi, a nechaly se krmit od lidí. Nepotřebovaly drápky pro lovení nebo zabíjení kořisti, ale velmi rády šplhaly po stromech a byly s nimi velmi spřízněny. V chrámech byli zaměstnáni lidé speciálně proto, aby pečovali o potřeby koček, a ty se těšily obrovské úctě. Byly využívány v chrámech, neboť měly velmi silně rozvinuté nadpřirozené schopnosti, a proto se účastnily rituálů a obřadů a vnášely své energie tam, kde jich bylo třeba.

Léčitelé měli vždy kočku, aby zesilovala jejich moc. Pokud bylo uspořádání krystalů, jež byly používány pro léčení, nepatrně vychýlené, kočka je upravila a tak zajistila, že tyto krystaly poskytly optimální léčení. Kočky byly také vždy přítomny při umírání. V té době duch často potřeboval vedení, a proto jeho kočka cestovala mimo tělo, aby jej mohla doprovodit a dohlédnout na to, aby se neztratil.

Mágové také měli kočky. Když o stovky let později čisté bytosti poprvé pocítily, že se věci v Atlantidě začínají zhoršovat, požádaly Orion o více koček, aby pomohly udržet Světlo na Zemi. V čisté Atlantidě pochopitelně neexistovaly žádné entity nebo negativní myšlenkové formy, ale později v době úpadku kočky dohlížely na své rodiny a ochraňovaly je před negativními entitami. Činí tak dodnes a snaží se střežit své majitele i planetu.

Z knihy Moudrost Atlantidy od Diany Cooper a Shaaron Hutton

  •